Nyní jste tady: Stránky ZŠ a MŠ >

 

________________________________________________________

Turnaj ve florbale 02/2018 výsledky

Kategorie I. (1. - 3. třídy) – hoši
1. místo – 3.B
2. místo – 2.A
3. místo – 1.A

Kategorie I. (1. - 3. třídy) – dívky
1. místo – 3.A
2. místo – 2.A
3. místo – 1.B

Kategorie II. (4. - 6. třídy) – hoši
1. místo – 6.B
2. místo – 5.B
3. místo – 4.B

Kategorie II. (4. - 6. třídy) – dívky
1. místo – 6.B
2. místo – 5.B
3. místo – 4.A

Kategorie III. (7. - 9. třídy) - hoši
1. místo – 8. ročník
2. místo – 7.A
3. místo – 9. ročník

Kategorie III. (7. - 9. třídy) – dívky
Kategorie nebyla hrána
1. místo -
2. místo -
3. místo -  

 

 

 

 

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Erika Bartošová, žákyně 9. třídy, úspěšně reprezentovala naši školu v okresním kole Chemické olympiády v Českém Krumlově a skončila na vynikajícím 3. místě.

    

 

 

 

 Přeskok přes švihadlo – leden (výsledky)



Kategorie I. - CHLAPCI

1. Místo
Hajduch Vojtěch – 3.B, 71 bodů


2. Místo
Brož Vladimír – 3.A, 53 bodů a Vavřín Michal – 3.B, 53 bodů

3. Místo
Voráček Patrik – 3.B, 45 bodů

Kategorie I. – DÍVKY

1. Místo
Velíšková Linda – 2.A, 66,78 bodů

2. Místo
Smolíková Lada – 3.B, 50 bodů. 

3. Místo
Veselská – 1.A, 46,62 bodů

Kategorie II. - CHLAPCI

1. Místo
Čížek David – 4.A, 99 bodů

2. Místo
Thám Jan – 4.A, 97 bodů

3. Místo
Matoušek Josef – 4.A, 79 bodů

Kategorie II. – DÍVKY

1. Místo
Candrová Adéla – 5.B, 77,5 bodů

2. Místo
Semerádová Anna – 5.B, 74,7 bodů

3. Místo
Šipanová Markéta – 4.A, 57 bodů


Kategorie III. - CHLAPCI

1. Místo
Filip Jakub – 7.B, 79 bodů

2. Místo
Kříž Jakub – 7.B, 56 bodů

3. Místo
Šindelář Aleš – 7.A, 51 bodů

Kategorie III. – DÍVKY

1. Místo
Čižmarová Lucie – 7.B, 72 bodů

2. Místo
Čerklová Zuzana – 7.A, 66 bodů a Bínová Miroslava – 7.B, 66 bodů

3. Místo
Čajanová Nikola – 7.B, 65 bodů

Kategorie učitel/učitelka

1. Místo
Vesperová Alice – 87 bodů

2. Místo
Šablica Stanislav a Aleš Bartoň – 62 bodů

3. Místo
Nebylo uděleno

________________________________________________________________________________________________________

 

Vánoční diskotéka v naší škole

     

 

 

 

ŠKOLNÍ ČASOPIS

 aktuální číslo: podzim 2017

                                                                                      

 

Skok do výšky – prosinec2017 (výsledky)

Kategorie I. - CHLAPCI
1. Místo: Kučera Pavel, 3.A – 95 cm
2. Místo: Hajduch Vojtěch, 3.B – 90 cm
3. Místo: Huttner Jan, 2.A – 70 cm

Kategorie I. – DÍVKY
1. Místo: Dudová Darina, 2.A – 90 cm
2. Místo: Přibylová Michaela, 2.A – 85 cm
3. Místo: Padrtová Simona, 1.A – 70 cm

Kategorie II. - CHLAPCI
1. Místo: Šrámek Jan, 6.B – 130 cm, Koudelka David, 6.B – 130 cm, Bauer Dominik, 6.B – 130 cm

2. Místo: Kadlec Filip, 5.B – 120 cm
3. Místo: Kučera Petr, 5.B – 115 cm

Kategorie II. – DÍVKY
1. Místo: Nejedlá Elena, 6.B – 110 cm, Linhová Tereza, 5.B – 110 cm, Brabcová Sára, 5.B – 110 cm
2. Místo: Zemanová Barbora, 4.B – 100 cm
3. Místo: Brožová Natálie, 6.B – 90 cm

Kategorie III. - CHLAPCI
1. Místo: Minárik Martin, 8. roč. - 155
2. Místo: Jírovec Václav, 8. roč. – 150 cm, Pánek Jiří, 7.B – 150 cm, Trnka Adam, 7.A – 150 cm
3. Místo: Strada Michal, 7.B – 145 cm, Lavička František, 8.roč. – 145 cm, Motejl Tomáš, 8.roč. – 145 cm, Březina Tomáš, 9.roč. – 145 cm

Kategorie III. – DÍVKY

1. Místo: Jacová Lucie, 7.B – 125 cm
2. Místo: Nováková Anna, 7.A – 120 cm, Postlová Karolína, 7.A – 120 cm
3. Místo: Čerklová Zuzana, 7.A – 115 cm
 

        

 

 

 

 

AKTUÁLNĚ - ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

 

        PROJEKT EDISON   .... spojujeme národy ....

 Zahájení v tělocvičně školy            

  

   

 

Povídání o Jordánsku s Jozefem                              

      

 

                                                                                                                             Isydora z Číny

              

 

Velmi otevřená a vstřícná komunikace s Iyou z Gruzie v 8. třídě

 

     

 Hande z Turecka                                              Svatební tradice - tance v 9. třídě

     

 

Svatební obřad v Turecku                                      Propojení tradic - česká státní hymna

     

     

 

 I my jsme prezentovali naši kulturu - žáci 8. a 9. tříd

                                             

                       

                       

 

  Závěrečné loučení - předání pamětních listů 

           

    The Hansel and Gretel - žáci 6. B

                       

                       

 The Little Red Riding Hood - hrají žáci 6. A