Nyní jste tady: Stránky ZŠ a MŠ > > MŠ Křemže

VIRTUÁLNÍ  PROHLÍDKA

_____________________________________________________________________________________________________________________________

22. 12. 2018

Milí rodiče,  přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků spolu s Vašimi dětmi a do nového roku jen a jen to dobré.

Po prázdninách se opět uvidíme 3. ledna 2019.

Vaše učitelky.

12. 9. 2018

Milí rodiče,

podařilo se nám zajistit náhradní prostory do doby, než bude naše školka schopna normálního provozu.

Od 15. 10. do 19. 10. budou děti po dohodě s Vámi docházet do náhradních provozů:

Provozní doba:      Křemílek               6:30 - 15:00

Družina v ZŠ          6:30 - 16:00

MŠ Chlum              6:15 - 16:15

Od 22. 10. 2018 bude otevřena III. třída v MŠ pro děti s povinnou předškolní docházkou

Po dobu rekonstrukce prostor zůstanou děti zaměstnaných rodičů ze třídy Malíčků a Prostředníčků v náhradních prostorách. O dalším postupu Vás budeme všechny včas osobně informovat.

Máte-li nějaký problém se zabezpečením svých dětí, vypadlo vám hlídání ap. ..... neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Kolektiv učitelek MŠ Křemže

9. 10. 2018

Milí rodiče,
chtěla bych Vás touto cestou informovat o kalamitní situaci ve školce. Dnes, jak už víte, byla vytopena naše školka. Jelikož došlo k vytopení všech prostor celé budovy, byla školka z technických důvodů uzavřena.
Ve dvou patrech se musí kompletně vyměnit podlahové krytiny, a to nejen na třídách. Nadějně vypadá třetí třída, jestli budeme schopni provozu od pondělí, dáme ještě informaci na stránky školy.

Děkujeme vám všem za vstřícnost, a zvládnutí pro vás jistě nelehké situace. Děkuji všem rodičům, kteří nabídli pomoc.

Všichni se snažíme, aby byla školka v nejkratším možném termínu znovu otevřena. Nebude-li to možné, zajistíme náhradní prostory pro děti pracujících rodičů. Nyní probíhá vysoušení všech prostor pomocí výkonných vysoušečů. Tento proces nejde bohužel nijak uspíšit.

Velké díky dnes patří panu řediteli a starostovi za technické zabezpečení a občerstvení, Alence Novákové, službám naší obce, místním hasičům a zaměstnancům JiVaku a zejména všem mým kolegyňkám od nás i z Chlumu.

Bc. Venda Sládková

10. 10. 2018

Vážení rodiče,
havarijní stav naší mateřské školky vnímám i přes oko mého fotoaparátu. Máte-li zájem, podívejte se, čím naše milá školička prochází. Fotky si můžete stáhnout na tomto odkazu:

Naďa Koflerová

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX