Nyní jste tady: Stránky ZŠ a MŠ

Vážení rodiče,

omlouváme se Vám za problémy s provozem internetových stránek. Ale jsme zrovna ve fázi, kdy tvoříme stránky nové a snažíme se na ně přejít. Na konci září budou nové stránky spuštěny. Děkujeme za pochopení.

Bezpečnostní pravidla provozu školy ke stažení zde.

Čestné prohlášení naleznete zde.

Komplex Základní školy a Mateřské školy Křemže je největší institucí městyse s přibližně 2500 obyvateli, který leží v malebném údolí Křemežského potoka v Jihočeském kraji na Českokrumlovsku. Jeho součástmi jsou základní škola, školní družina, školní jídelna a dvě mateřské školy. Základní škola spolu s Mateřskou školou Křemže využívá k výuce i odpočinku rozsáhlou multifunkční školní zahradu, dopravní hřiště, tělocvičnu a další přilehlé prostory. Mateřská škola Chlum profituje z umístění v klidné části obce Chlum, možností krásných procházek v přírodě. Jelikož městys i přilehlé obce z větší části spadají do CHKO Blanský les, projevuje se zaměření na výchovu k ochraně životního prostředí i v naší práci.