Nyní jste tady: Stránky ZŠ a MŠ > > MŠ Chlum

v Mateřské škole Chlum

INFORMACE PRO VÁS

PROSÍME, ČTĚTE NÁSTĚNKY

Provozní doba: 6:15 – 16:15 hod.

Budeme rádi, když děti budete přivádět do 8:00 hod, pak se škola zamyká.

Dovolte, abychom Vám naši školu představili:
Zřizovatelem je Městys Křemže, jsme součástí Základní školy a Mateřské školy ve Křemži.
V letošním školním roce máme dvě třídy, v 1. třídě je 25 dětí od 3 do 5 let a ve 2. třídě je 16 dětí.
Vašim dětem se celý den budou věnovat paní učitelky:

1. Třída MALLÍČCI: Bc. Zuzana Čerklová
                                 Bc.Martin Jána

Lenka Těšínská - asistentka pedagoga

2. Třída VELÍČCI:    Iva Vejvodová

Cíle výchovy a vzdělání:
Pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání a dále podle Školního vzdělávacího programu a Třídních vzdělávacích programů.
Cíle Rámcového programu:
1. Rozvíjení dítěte a jeho schopnost učení
2. Osvojení si základů hodnot na nichž je založena naše společnost
3. Získání osobní samostatnosti a schopnosti projevovat se jako samostatná osobnost působící na své okolí.

V MŠ je k dispozici ke shlédnutí ŠVP pro aktuální rok.

V roce 2014 jsme úspěšně získali dotaci z rozvojového programu určeného na "Podporu logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2014".

Z těchto financí jsme zakoupili logopedické pomůcky, díky nimž bude v naší mateřské škole probíhat logopedická prevence.