1. a 2. ODDĚLENÍ

Náš program na každý měsíc najdete v horních záložkách.

Společné akce a informace pro všechna oddělení ŠD najdete v AKTUALITÁCH.

AKCE pouze pro 1. a 2. oddělení najdete zde.

CELOROČNÍ HRA: AHOJ, ČESKO !

V letošním školním roce navážeme na loňskou celoroční hru věnovanou českým svátkům a tradicím. Tentokrát se v celoroční hře s názvem AHOJ, ČESKO! podíváme do současnosti. Družinovým expresem navštívíme všech 14 krajů České republiky, dozvíme se základní údaje a zajímavosti. Čekají nás různé aktivity motivované tím, co je pro jednotlivé kraje charakteristické. Ve vysílání družinové televize LETEM SVĚTEM budou týmoví moderátoři informovat o českých NEJ a českých specialitách. Povíme si o hradech a zámcích, budeme porovnávat česká a slovenská slova. Připomeneme si významné výročí vzniku samostatného československého státu, nezapomeneme ani na tradiční svátky. Čekají nás oblíbené akce jako divadlo, zajímavé programy, karneval a výlet. Ale hlavně si budeme hrát, zpívat, malovat a užívat si pěkného počasí na školní zahradě.

Náš každoroční program je inspirován časopisem Pastelka.