1. a 2. ODDĚLENÍ

Náš program na každý měsíc najdete v horních záložkách.

Společné akce a informace pro všechna oddělení ŠD najdete v AKTUALITÁCH.

AKCE pouze pro 1. a 2. oddělení najdete zde:

CELOROČNÍ HRA: O KŘEMEŽSKÝ GRANÁT

Letošním školním rokem nás bude provázet celoroční hra O KŘEMEŽSKÝ GRANÁT.
Z dětí se stanou sběratelé červených granátů. Sběratelé mohou každý měsíc po splnění různorodých úkolů ve třech úrovních obtížnosti získat několik gránátů .
Z první úrovně, která má červenou barvu, děti postoupí po splnění alespoň jednoho úkolu do žluté úrovně, poté do zelené.
Každý měsíc se zaměříme na jiné téma. V září na SPORT, v říjnu a listopadu na DOVEDNOSTI. Prosincem se budou prolínat VÁNOČNÍ TRADICE a nový rok začneme VESMÍRNÝMI otázkami. V únoru budeme utužovat PŘÁTELSTVÍ, v březnu poznávat ZVÍŘATA. Duben bude o bezpečnosti v DOPRAVĚ, květen o ROSTLINÁCH. V červnu nás čeká poslední téma ČLOVĚK A PŘÍRODA.
Celoroční hru zakončíme ZÁVĚREČNÝM DNEM se zábavnými disciplínami.
Děti mohou během školního roku získat 139 granátů, které si budou průběžně nalepovat do LISTU SBĚRATELE.
Celoroční sbírání nám bude zpestřovat družinová píseň ČERVENÉ GRANÁTY.
Rádi bychom uskutečnili pěší výlet ZA KŘEMEŽSKÝM GRANÁTEM...ale to se ještě uvidí!